Tüm Dünyanın Ekranlara Kilitleneceği 2018 Dünya Kupası Saatleri

Artık herkesin nefesini tutarak beklediği 2018 Dünya Kupası grup elemeleri için çok kısa bir süre kaldı. Yalnızca birkaç gün sonra başlayacak olan 2018 Dünya Kupası maçları Rusya televizyonlarında verileceği gibi Türkiye’de TRT ekranlarından izlenebilecek. 2018 Dünya Kupası için bu yıl bazı sürprizlerin de gerçekleşebileceği tahmin ediliyor. Uzun bir süredir Dünya Kupası’nı alamaması ve Avrupa Şampiyonası’nda gösterdiği üstün başarı ile İngiltere’nin favori adaylardan bir tanesi olacağı düşünülüyor. Tüm futbolseverleri ekranlarında nefessiz bırakacak 2018 Dünya Kupası maç saatleri belirlendi. Maç saatlerinin daha çok iş çıkışına denk getirilmesi ise, bu kupayı izleyecek kişi sayısını büyük oranda arttırılacağının işaretidir. 14 Haziran 2018 tarihinde başlayacak grup elemelerinde zorlu müsabakalara tanıklık edeceğiz.

2018 Dünya Kupası A, B ve C gruplarının elemeleri saat kaçta yapılacak ?

FIFA tarafından belirlenen saatlere göre A grubunun ilk maçı aynı zamanda Dünya Kupası’nın da ilk maçı olacak. 14 Haziran perşembe 2018’de akşam 18:00 da Rusya ile Suudi Arabistan karşılaşacak. Hemen ardından 15 Haziran Cuma günü ise A grubunda Mısır ile Uruguay 15:00 de karşılaşma yapacaklar. Bu karşılaşmalarda Rusya’nın Suudi Arabistan’a karşı galibiyet kazanırken, Uruguay’ın da Mısıra karşı galibiyet kazanacağım tahmin ediliyor. 5 Haziran Cuma günü akşam 18:00’da karşılaşacak olan Portekiz ile İspanya ciddi bir rekabete girerek, Bizlere adeta futbol şöleni yaşatacakları tahmin ediliyor. Dünya Kupası maç saatleri incelendiğinde 16 Haziran Cumartesi günü C grubundaki müsabakaların; Fransa ile Avustralya arasındaki maçla başlayacağı tahmin ediliyor. Yine aynı gün akşam 19:00 da Danimarka ile Peru karşılaşacak.

2018 Dünya Kupası D, E ve F gruplarının maç saatleri belirlendi mi ?

Diğer tüm grupların maç saatleri belli olduğu gibi, D Grubu’nun da 2018 Dünya Kupası maç saatleri belirlendi. 16 Haziran Cumartesi günü saat 16:00 da karşılaşacak olan Arjantin ve İzlanda D grubunun ilk maçını yapacak. Yine aynı günün akşamında ise Hırvatistan ile Nijerya 22:00 da karşı karşıya gelecek. Merak edilen takımlardan bir değeri olan E grubunda ise Brezilya’nın ne tür sonuçlar elde edeceği özellikle merak ediliyor. E grubunda 15:00 da Kostarika ile Sırbistan, 21:00 da ise Brezilya ile İsviçre’ye karşı karşıya gelecek. F grubunun maçları yine aynı gün akşam 18:00da Almanya ile Meksika arasında olacak. 18 Haziran Pazartesi günü ise İsveç ile Güney Kore karşı karşıya gelecek müsabakalarda özellikle de Brezilya’nın çok gollü bir politika izleyeceği tahmin ediliyor. Brezilya’nın bulunduğu grubundaki takımların güçlü olmaması onun büyük bir farkla lider olmasını kolaylaştıracak.

G ve H gruplarında maç saatleri belirlendi mi ?

2018 Dünya Kupası’nın en çok ilgi çeken gruplarının bir tanesi de G ve H grupları oldu. Bu grupta yer alan Belçika ile İngiltere kıyasıya bir rekabet içerisine girecek. İlk maçı 18 Haziran 18:00 da Belçika ile Panama yapacak. 2. maç ise akşam 21:00′ da Tunus ile İngiltere arasında olacak. 2018 Dünya Kupası maç saatleri’ne göre son grup elemeleri 28 Haziran 2018 tarihinde olacak.

Haziran 9, 2018: posted in Genel Yorum yapılmamış

Yorum Bırakın