Fifa Dünya Kupası Geliyor

Tam dört yıldır beklenen büyük futbol olayı çok yakında ekranlarda olacak. Peki, ne zaman ve hangi kanalda izleyebileceğinizi biliyor musunuz? Maçların Trt1, Trt4k ve Trt Spor kanallarında yayınlanacağı kesinleşti. 2018 dünya kupası maç programı detayları ise yazımızın devamında sizleri bekliyor.

Dünya Kupasına Ait En Güncel Haberler

Başlamasına sayılı günler kala dünya kupasının nerede ve ne zaman yapılacağı merak ediliyor. Bununla ilgili en güncel bilgileri ise sizin için bir araya derlerdik. Maçların yayınlanma saatleri 15.00, 18.00 ve 21.00 arasında değişiyor. Bazılarından bahsetmek gerekirse, A grubundan Mısır ve Uruguay karşılaşması saat 15.00i gösterirken belirttiğimiz kanallarda olacak. B grubundan Fas ve İran karşılaşması saat 18.00de ekranlarda olacak. Yine B grubundan Portekiz ve İspanya için yayınlanma saati 21.00 olarak belirlendi.

Maçlar Saat Kaçta?

2018 dünya kupası maç programı kapsamındaki diğer maçlar hakkında her türlü bilgiyi bizi takip ederek edinebilirsiniz. En güncel bilgileri aktarmaya devam ediyor olacağız. Dünya kupası maç saatleri hakkında bilgi edinmek için bekleyenleri daha fazla bekletmeden diğer maç saatlerini de aktaralım. C grubundan Fransa ve Avustralya karşılaşması saat 13.00de başlayacak. Ardından yayınlanacak olan maç Arjantin ve İzlanda maçı, saat 16.00da. Bu takımlar D grubu takımları olarak sahada olacaklar. Diğer bir D grubu Hırvatistan- Nijerya 22.00de ekranlarda olacak. Bu ve bunlar gibi daha fazla maç detayını ilgili başlığımıza ulaşarak edinmeniz mümkün.

Seneye Damgasını Vuracak Olan Maçları Nerede İzleyeceksiniz?

Dünya kupası dört senede bir yapılan bir turnuva olduğundan dolayı oldukça fazla bekleyen taraftarların sabırsızlanması oldukça doğal. Öte yandan bu derece geniş bir alana yayılan ve çok fazla ülkeyi kapsayan organizasyonun hazırlık sürecinin de uzun olması şaşırtıcı değil. Ne kadar sabırsızlanılırsa sabırsızlanılsın sonuç beklenene değecek kadar iddialı olacak gibi görünüyor.

2018 dünya kupası maç programı detaylı bilgilerine ulaştığınızda hangi maçın saat kaçta yayınlanacağını öğrenebileceksiniz. Peki, bu maçların hangi kanallardan takip edeceğinize karar verdiniz mi? Futbol heyecanını doyasıya yaşamak isteyenlerin ilk tercihi Trt4k olarak dikkat çekiyor. Bu kanaldan izleyeceğiniz maçlar, hd kalitesinden daha üst kalitede sizlere ulaşacak. Trt1 ve Trt Spor kanalları ise maçları hd kalitesiyle yayınlayacak. Maçların bir kısmı banttan yayınlanacak olsa da, çoğu canlı olarak izlenebilecek.

Evinizin Konforunda Maç Keyfi

Maçları hiç kaçırmadan en rahat şekilde izleyebileceğiniz tek adres, tabi ki eviniz. Evinizde futbolun keyfini çıkartmaya başlamadan önce, takip edeceğiniz programların bir listesini edinmeniz de fayda var. Böylece favori takımınızın karşılaşmasını kaçırma gibi bir ihtimaliniz varsa onu en aza indirmiş olacaksınız.

Bu yıl Rusya’nın başkenti Moskova’yı tezahüratlarla sallamaya hazırlanan dünya kupası maçları, maça çıkacak olan takımların grupları, gruplar arası karşılaşmalar, bu maçların tarihleri ve yayınlanacak olan kanallarıyla detaylandırıldı. Açıklaması tamamlanan bu başlıkların devamında uluslar arası yapılacak olan bu dev organizasyondaki yerini alan takımların kadroları konuşulmaya başlandı. Takımlar, en kaliteli ve yetenekli oyuncularını kadrosuna dahil ederek futbol tarihine isimlerini altın harflerle yazdırmaya ve dünya kupasına sahip olup ülkelerine götürmeye artık hazırlar. Tabiri Caiz ise gümbür gümbür gelen büyük takımlar, karşılaşacakları diğer takımlarla şahane bir maç ortaya koyacaklar. Taraftarlar da kendilerini buna hazırladıklarına göre, bu dev heyecan için artık her şey hazır!

Tamamını birlikte izleyerek heyecanına ortak olacağımız maçları sizler gibi iple çekiyor ve yeni spor haberlerinde görüşmek üzere takipte kalmanızı öneriyoruz.

Haziran 9, 2018: posted in Genel Yorum yapılmamış

Yorum Bırakın